Praca w Europejskim Centrum Odszkodowań

praca odszkodowania

dołącz do eucoPraca na stanowisku: Agent ds. odszkodowań

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Niekaralność i dobra opinia w środowisku
  • Własny samochód lub inna możliwość niezależnego transportu
  • Dostęp do Internetu i umiejętność korzystania
  • Nastawienie na sukces i chęć poszerzania wiedzy
  • Mile widziane osoby po 30 roku życia z doświadczeniem w sprzedaży

Zadania:

  • dotarcie do poszkodowanych w wypadkach,
  • podpisanie umowy i pełnomocnictwa z klientem,
  • kompletacja dokumentów do sprawy odszkodowawczej.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Pracowałeś jako Agent ds. Odszkodowań?

Przejdź do nas na dotychczasowych warunkach!